Odnośniki edukacyjne

Ściąga.net
http://www.sciaga.net
Bardzo ciekawa witryna, która jest kontynuacją projektu Ściąga.pl. Bardzo dobrze opracowana (dopracowana w stosunku do Ściąga.pl), zawiera dużo nowych stron, działów, prac, tekstów, pomysłów przydatnych uczniom.

Onet.Słowniki
http://slowniki.onet.pl
Dobrze opracowany serwis, zawiarający internetowe wersje kilku słowników. Jest tu sześć słowników polskich, cztery angielskie, dwa włoskie, dwa francuskie, hiszpański, rosyjski, ukraiński i hebrajski.

Encyklopedia Internautica
http://encyklopedia.interia.pl
Najlepsza internetowa encyklopedia. Zawiera wiele aktualnych haseł, przedstawionych przystępnie. Prezentowane są tabele, kolorowe mapy, wykresy. Znalezć w niej można definicje przedmiotów, biografie sławnych osób i inne informacje.

Eduseek.pl
http://www.eduseek.pl
Znany serwis edukacyjny. Zawiera interesujące informacje dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Wymaga dopracowania, ale może służyć pomocą.

Świat chemii
http://www.swiatchemii.pl
Serwis o pozytywnie zaskakującym webdesignie. Zawiera wiele przydatnych informacji na tematy chemiczne. Można tu odszukać między innymi informacje o znanych chemikach.

Serwis Szkolne Lata
http://www.szkolnelata.pl
Serwis, zawierający informacje kontaktowe uczniów i ex-uczniów z całej Polski. Niestety, baza nie jest zbyt aktualna. Ale wystarczy się zarejestrować...


Linki | Krakowskie licea | Krakowskie szkoły wyższe